سریال شهر قشنگ

شبکه ماهوارهای جم، پخش یک برنامه سریال تلویزیونی تازه به نام «شهر قشنگ»‌ را شروع کرده که به نظر میرسد نتیجه خروج تعدادی از بازیگران این سریال در طی ماههای گذشته است اما کیفیت آن به اندازه‌ای که تبلیغات می‌شد و جدی گرفته می‌شد بالا نیست.

کارگردان سریال شهر قشنگ که دو قسمت آن تا به حال پخش شده است، مهدی مظلومی، کارگردانی است که پیش از این سریال بدون شرح از او در شبکه سوم سیما پخش شده بود. در آن سریال، روزنامهای چاپ میکردند به نام شهرقشنگ که امروز نام سریال جدید شبکه GEM است. شبکه ماهواره‌ای غیرمجاز جم، طی ماه‌های گذشته شروع به پخش تیزرهای فیلم‌های سینمایی کرده بود که با واکنش‌های متفاوت مخالف و گاهی موافق از سوی سینماگران و مسئولان مواجه شد. اما حالا این شبکه خودش پا توی کفش تلویزیون کرده است و سریال‌های ساخت خودش را تهیه کرده تا بکوشد بخت خویش را بیازماید.

بازیگران این سریال تلویزیونی شامل پردیس افکاری، هرمز سیرتی، مهسا مجرد، بهارک صالحنیا، صنم صالحی، محمد نجفی و دیگران هستند. سریال، یک مجموعه سبک تلویزیونی است که نمیتواند مخاطبان جدی را راضی کند.

موضوع و ماجرای سریال شهرقشنگ، خانوادهای است که پدر آنها طی یک ارثیه، یک هتل بزرگ در خارج از ایران به آنها رسیده است. این هتل نظم درست و به سامانی ندارد و عدهای هم در طمع کلاهگذاری برای گرفتن هتل از این خانواده هستند.

سریال پیشین شبکه جم به نام کالری ممنوع، یک تجربه ناموفق بود. باید دید این سریال طی روزهای آینده، آن ناموفقیت را تکرار خواهد کرد؟

مطالب مرتبط:

عکس های کمند امیرسلیمانی
عکسهای افسانه پاکرو
عکسهایی از سیاوش خیرابی
عکسهای سام درخشانی
بیوگرافی و عکس های شهنام شهابی
عکس های سام درخشانی کامبیز دیرباز و پژمان بازغی
عکس های بازیگران با همسرانشان - 2
عکس های زیبای بازیگران با همسرانشان - 3
عکس های آتلیه ای و زیبای الهام حمیدی
عکس های فریبا نادری و مریم سلطانی