https://www.shalel.com/wp-content/uploads/2016/10/www.shalel.com_2016-10-10_18-57-45.jpg

 

زن ۶۵ ساله آلمانی که برای اولین‌بار در جهان در این سن از طریق زایمان به روش سزارین ۴ قلو زاییده، امروز پس از چند ماه بستری بودن در بیمارستان، بجه‌هایش رو به خانه برد. این پیرزن ساکن برلین علاوه بر این ۴ نوزاد، مادر ۱۳ فرزند دیگر از شوهران مختلف خود در گذشته است!

.

زن 65 ساله چهارقلو زایید,مستن ترین زنی که در جهان چهارقلو زایید,چهار قلو های عجیب زن 65 ساله,خبر های عجیب و غریب چهار قلو,بچه دار شدن زن پیر,جنجال چهار قلو

.

این نوازدان قبل از موعد مقرر در هفته ۲۶ به دنیا آمده اند، اما شانس خوبی برای زنده ماندن دارند.آنگرت راونیک که هم اکنون ۱۳ کودک و هفت نوه دارد – مسن ترین زن جهان است که چهارقلو زاییده است.برخی از پزشکان از تصمیم او برای داشتن فرزند بیشتر انتقاد کردند. این پزشکان توان جسمی او برای بارداری و تولد نوزاد را زیر سوال برده بودند.

.

 

با این حال، این معلم مدرسه در آلمان، مسن ترین زنی نیست که نوزاد به دنیا می آورد. اسناد ثبت رسمی نشان می دهد که بزرگسال ترین زنی که زایمان کرده، ماریا دل کارمن بوسادا است. او در سال ۲۰۰۶ در اسپانیا در سن ۶۶ سالگی دوقلو به دنیا آورد.

.

اما برخی گزارش ها با به چالش کشیدن این موضوع حکایت از آن دارد که رکورد واقعی متعلق به خانم اومکاری پانوار در هند و در سال ۲۰۰۸ است که گمان می رود در ۷۰ سالگی دوقلو زاییده باشد

.

زن 65 ساله چهارقلو زایید,مستن ترین زنی که در جهان چهارقلو زایید,چهار قلو های عجیب زن 65 ساله,خبر های عجیب و غریب چهار قلو,بچه دار شدن زن پیر,جنجال چهار قلو.

مطالب مرتبط:

عکس های متحرک جالب
عکس های جالب رقص ترکی
عکسهای زیبا ژست عکس زن و شوهر
عکس های زیبای ژست عکس آتلیه عروس داماد
عکس های جالب و دیدنی روز
سری عکسهای جالب و دیدنی روز
عکسبرداری ماوراء بنفش توانست نمایی از پدیده شب تاب مریخ را ثبت کند
عکس عاشقانه گیتار
عکس هایی از کارت پستال های روز کوروش بزرگ
عکس های جالب هالووین فقط برای انسان‌ها نبود